Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Facebook hesabıma neden cep telefonu numaramı eklemem isteniyor? – Yardım Destek
Facebook Sosyal Medya

Facebook hesabıma neden cep telefonu numaramı eklemem isteniyor?

This is an example of audio post format. It supports all embedded audio URLs as well as self-hosted audio files.

Cep telefonu numaranızı şu gibi amaçlarla kullanabiliriz:

Veri İlkemizden Facebook’un telefon numaranızı veya e-posta adresinizi nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi alın. Cep telefonu numaranızı eklemeniz istendiğinde önerilen bir numara görebilirsiniz. Numaranız ancak siz ekledikten sonra hesabınıza eklenecektir.

Aşağıdaki gibi kaynaklardan aldığımız bilgilere dayanarak sizin için bir cep telefonu numarası önerisinde bulunabiliriz:

  • Cep telefonunuz veya tabletiniz.
  • Facebook’taki diğer kişiler tarafından sağlanan iletişim bilgileri.
  • Daha önce ekleyip doğrulamadığınız bir cep telefonu numarası.

Not: Telefon numaranızı onayladığınızda, bildirim ayarlarını değiştirebilir ve iletişim bilgilerinizi kimlerin görebileceğini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, cep telefonu numaranızı istediğiniz zaman hesabınızdan kaldırabilirsiniz.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap