Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Facebook profilimdeki temel bilgileri nasıl düzenlerim ve bunları kimlerin görebileceğini nasıl seçerim? – Yardım Destek
Facebook Sosyal Medya

Facebook profilimdeki temel bilgileri nasıl düzenlerim ve bunları kimlerin görebileceğini nasıl seçerim?

Temel kişisel bilgilerinizi (ör. cinsiyet, iletişim bilgileri, ilişkiler, iş, eğitim) düzenleyebilirsiniz. Bilgilerinizi düzenlemek için:

  1. Facebook’un sağ üst kısmındaki profil resminize tıklayın.
  2. Hakkında‘ya ve ardından İletişim Bilgileri ve Temel Bilgiler‘e tıklayın.
  3. Bilgi eklemek için  simgesine tıklayın veya  simgesini seçin.
  4. Bilgi ekleyin veya düzenlemek istediğiniz bilgilerinizi değiştirin.
  5. Mevcut gizlilik ayarlarını (ör. Herkese Açık, Arkadaşlar veya Sadece ben) seçerek bilgilerinizin gizliliğinde değişiklikler yapın.
  6. Kaydet‘e tıklayın.

Şunları unutmayın:

  • Facebook’taki bazı bilgiler her zaman herkese açıktır. Facebook’taki herkese açık bilgiler hakkında daha fazla bilgi alın.
  • Cinsiyetinizi Özel olarak ayarlayıp, bir veya daha fazla cinsiyet seçtiğinizde, özel cinsiyetiniz için bir hedef kitle belirleyebilirsiniz. Özel cinsiyetinize ek olarak, Hitap da seçersiniz. Seçtiğiniz hitap her zaman herkese açıktır. Bu özellik tüm konumlarda kullanılamamaktadır.
  • E-posta kısmında ilave ayarlar bulunur. E-postanızı kimlerin görebileceğini kontrol etme hakkında daha fazla bilgi alın.

Şunları da yapabilirsiniz:

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap