Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Facebook’ta doğum tarihimi nasıl değiştiririm ve doğum tarihimi paylaştığım kişileri nasıl seçerim? – Yardım Destek
Facebook Sosyal Medya

Facebook’ta doğum tarihimi nasıl değiştiririm ve doğum tarihimi paylaştığım kişileri nasıl seçerim?

Doğum tarihinizi sadece sınırlı sayıda değiştirmenize izin veriyoruz. Yakın zamanda değiştirdiyseniz tekrar düzenlemeden önce beklemeniz gerekebilir.

Doğum tarihinizi değiştirmek için:

  1. Facebook’un sağ üst kısmındaki profil resminize tıklayın.
  2. Hakkında‘ya ve ardından soldaki menüden İletişim Bilgileri ve Temel Bilgiler‘e tıklayın.
  3. Doğum tarihinize inin ve sağdaki  simgesine tıklayın.
  4. Açılır menüleri kullanarak doğum tarihinizi değiştirin ve kimlerin görebileceğini değiştirmek için hedef kitle seçiciyi kullanın.
  5. Kaydet‘e tıklayın.

Hedef kitleyi değiştirerek doğum gününüzü kimlerin görebileceğini ayarlayabilirsiniz. Doğum tarihinizin yanında iki ayrı hedef kitle seçici bulunur: Biri doğduğunuz gün ve ay, diğeri ise doğduğunuz yıl içindir. Doğduğunuz günü ve ayı arkadaşlarınızla paylaşmazsanız yaklaşan doğum gününüz için arkadaşlarınıza bildirim gönderilmez.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap