Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Gittigidiyor Kargo Ücretleri – Yardım Destek
E-Ticaret GittiGidiyor

Gittigidiyor Kargo Ücretleri

Ürünlerinizi “Ücretsiz Kargo” avantajıyla veya “Alıcı Öder” özelliğiyle satışa çıkarabilirsiniz. Kargo ücretinin alıcıya ait olduğu durumda, alıcı teslimat sırasında kargo görevlisine ödeme yapar. 

Ürünlerinizi, ‘’Ücretsiz Kargo’’ avantajı ile listelemeniz daha fazla satış yapmanız için gereken en önemli etkenlerden biridir. GittiGidiyor’da alıcıların yüzde 80’i ‘’Ücretsiz Kargo’’ seçeneği ile satılan ürünleri tercih etmektedir. 

Ürün iadelerinde ise iade kargo ücretleri satıcıya aittir.

GittiGidiyor Satış kodu nedir? 

GittiGidiyor satış kodu, her satış işlemi sonunda ‘’SC’’ ile başlayan, sistem tarafından otomatik oluşturulan bir koddur. Bu kod hem sizin hem de alıcının Hesabım sayfasında çıkar.

GittiGidiyor satış kodunu kullanarak anlaşmalı kargo firmaları ile ürünlerinizi kolaylıkla gönderebilirsiniz.

GittiGidiyor Satış Kodu ile kargo gönderimi

User-added image
User-added image
User-added image
User-added image
User-added image
Kullanıcı tarafından eklenen resimÜrünü paketleyin           

Sattığınız ürünü kargo ücretini artırmayacak büyüklükte ve taşıma esnasında ürüne zarar gelmeyecek şekilde paketleyin. Ürünlerinizi GittiGidiyor logolu kargo malzemeleriyle paketleyerek hem ürünleri müşterilerinize güvenle ulaştırabilir hem de müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Kullanıcı tarafından eklenen resimSatış kodunu not edin  

Hesabım-Sattıklarım sayfanızda, ürünün bulunduğu satırdaki GittiGidiyor satış kodunu öğrenin ve kargo görevlisine vermek için not edin.

Kullanıcı tarafından eklenen resimPaketi kargoya teslim edin

Alıcı ödeme yaptıktan sonra, ürün sayfasında belirttiğiniz süre içinde ürünü alıcının adresine göndermelisiniz. Ürünü kargoya verirken kargo görevlisine GittiGidiyor satış kodunu söyleyin ve GittiGidiyor gönderisi olduğunu hatırlatın. Kargo görevlisi giriş yaptığı anda takip bilgileri GittiGidiyor’un sistemine otomatik olarak tanımlanacaktır.

GittiGidiyor’un anlaşmalı kargo şirketleri 

Kullanıcı tarafından eklenen resim

Mobil bölgelere kargo gönderimi

Kargo firmalarının standart hizmet alanları dışında kalan bu bölgelere haftanın belirli günlerinde teslimat yapılabilmektedir. Bu alanlara yapılan ürün teslimat süreleri farklılık gösterebilir. Çalıştığınız kargo firmalarından mobil bölgeleri hakkında detaylı bilgi almanızı öneririz.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap