Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 748
Gittigidiyor Mağazası Avantajları – Yardım Destek
E-Ticaret GittiGidiyor

Gittigidiyor Mağazası Avantajları

Gittigidiyor üzerinde kendi mağazanızı açmanın ve internet üzerinden satış yapmanın bir takım avantajları bulunuyor.

Gittigidiyor’da kullanıcıların tanıyabileceği bir mağaza yaratırsınız: Kendi mağazanızı açtığınızda, firmanızın logosunu kullanabilir, firmanız ve ürünlerinizle ilgili tanıtım yazısı hazırlayarak, markanızı kullanıcılara daha iyi tanıtabilirsiniz.

Listeleme ve özel satış formatlarından yararlanabilirsiniz: Kendi mağazanızı açtığınızda, seçtiğiniz pakete göre daha çok ürün listeleyebilir ve farklı satış formatlarından yararlanarak, ürünlerinizi daha verimli bir şekilde satışa sunabilirsiniz.

Geniş kitlelere ulaşabilirsiniz: Online pazaryerlerinin kendi hedef kitleleri bulunur ve bu mecralarda bir mağaza açtığınızda bu platformların hedef kitlelerine ulaşma fırsatınız olur. Özellikle fiziki mağazası bulunan firmalar, bu mecralarda online satış ile gelirlerini daha da artırabilirler.

Rekabeti gözlemleyebilirsiniz: Gittigidiyor üzerindeki diğer firmaları araştırarak, fiyat ve ürünlerle ilgili olan rekabeti gözlemleyebilir, diğer firmaların müşteri memnuniyet ve yorum oranlarına bakarak, sektörel bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap