Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Gittigidiyor nasıl çalışır? – Yardım Destek
E-Ticaret GittiGidiyor

Gittigidiyor nasıl çalışır?

Kullanıcılar ve firmalar, gittigidiyor sanal dükkan üzerinde kendi mağazalarını açarak ya da mağaza açmadan satış yapabiliyorlar. Gittigidiyor üzerindeki ticaret ise şu şekilde gerçekleşiyor:

Kullanıcı bir ürünü satın aldıktan sonra, ödenen ücret Gittigidiyor’un Sıfır Riski sistemiyle korunuyor ve havuz hesapta tutuluyor. Satıcı ürünü gönderdikten ve kullanıcı ürünü teslim aldıktan sonraki üç gün içerisinde, alıcı üründen memnun kaldığında Gittigidiyor’a onay veriyor ve sonrasında ödenen ücret, satıcının banka hesabına yatırılıyor. Bu yöntemlerle kullanıcıların güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeleri sağlanıyor.

Satın alma sonrasında kullanıcılar mağazayı ya da satıcıyı puanlayarak, yaptıkları alışveriş hakkında yorum yapabiliyorlar. Bu puanları ve olumlu yorumları artırmak, mağazanızın daha başarılı olmasını sağlayan faktörlerden biri.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap