Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
GittiGidiyor satış kodu ile kendi kargo indirim kodumu kullanabilir miyim? – Yardım Destek
E-Ticaret GittiGidiyor

GittiGidiyor satış kodu ile kendi kargo indirim kodumu kullanabilir miyim?

GittiGidiyor’un anlaşmalı olduğu kargo firmalarından biriyle (Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo) özel bir indirim anlaşmanız varsa, hem kendi indirim anlaşmanızdan yararlanabilir hem de GittiGidiyor satış kodunu kullanarak gönderim yapabilirsiniz.

GittiGidiyor satış kodunu kargo şubesine vermeniz, kargo görevlisine kendi indirim anlaşmanız dahilinde gönderim yapmak istediğiniz söylemeniz yeterlidir. 

Satış kodu ile gönderim yapabilmeniz için Hesabım sayfanızdan ilgili sipariş için sisteme herhangi bir kargo bilgisi girmemeniz gerekmektedir.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap