Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Gittigidiyor Ücret ve Komisyonlar – Yardım Destek
E-Ticaret GittiGidiyor

Gittigidiyor Ücret ve Komisyonlar

GittiGidiyor’da mağaza açarak veya mağaza açmadan satış yapabilirsiniz.

GittiGidiyor’da mağaza açmak ücretsizdir. Ücretsiz mağazanızı açarak 10 bin adet ürünü, 30, 60, 180 veya 360 güne varan sürelerle  listeleyebilir ve mağaza sahibi olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı tarafından eklenen resim
Kullanıcı tarafından eklenen resim

Mağaza sahibi olmayan kullanıcılarımıza aylık tanımlanan 10 adet ücretsiz listeleme hakkı, ürün listelenip ödeme sayfasına gelindiğinde aktif olacaktır.

Kullanıcı tarafından eklenen resimÖnemli Bilgiler

-Mağaza aboneliğinde Temel Listeleme ücretsizdir. Mağaza sahipleri, 10 bin ürünü ücret ödemeden satışa çıkarabilirler.

-Mağaza sahibi olmayan kullanıcılarımız 10 adet ürünü, temel listeleme ücreti ödemeden satışa çıkarabilir. 10 adetten fazla listeleme yapmak isteyen kullanıcılarımızın listeleme başına belirlenen sabit listeleme ücretini ödemeleri gerekecektir. Ücretsiz listeleme hakları bir sonraki aya aktarılamaz. Listeleme hakları mevcut ay içerisinde kullanılmalıdır.

-Ürünlere eklenen Reklam Paketleri eklendiği süre tutarında ücretlendirilir. Ürünlere en az bir gün, en fazla ürünün kalan listeleme günü kadar Reklam Paketi eklenebilir.

Reklam Paketleri

Reklam Paketleri, ürünlerin daha dikkat çekici hale gelebilmesi ve daha hızlı satılması için kullanabileceğiniz ücretli seçeneklerdir. Vitrin, Kalın Yazı, Alt Başlık, Facebook Reklam Paketi özelliklerini ürünlerinize ekleyerek ürün sayfalarınıza ve mağazanıza daha fazla trafik gelmesini sağlayabilirsiniz.

Reklam Paketleri size neler kazandırır?

-Ürünlerinizi arama sonuçlarında öne çıkararak daha çok alıcıya ulaşırsınız.
-Ürünlerinizi daha dikkat çekici hale getirerek benzer ürünlere göre avantaj kazanırsınız.
-Görüntülenme sayınızı artırarak markanızı kısa sürede tanıtma şansına sahip olursunuz.
-Ürünlerinizi Facebook Dinamik Ürün Reklamları alanında yayınlayarak alışveriş potansiyeli yüksek kitleye erişebilirsiniz.

Reklam Paketleri nelerdir?

Kullanıcı tarafından eklenen resimVitrin                        

Satışa çıkarılan ürünler, Akıllı Sıralama sistemiyle birçok farklı kritere göre değerlendirilip sıralanır ve alıcılar için en uygun ürünler üst sıralara yerleştirilir. “Vitrin” ile Akıllı Sıralama sisteminde avantaj kazanarak ürünlerinizi üst sıralara taşırsınız.
 

Kullanıcı tarafından eklenen resimKalın Yazı                              

Kalın Yazı, arama sonuç sayfalarında ürün başlıklarının kalın harflerle görünmesini sağlar. Kalın Yazı ile daha fazla alıcının dikkatini çekersiniz.
 

Kullanıcı tarafından eklenen resimAlt Başlık                 

Ürün başlığına sığdıramadığınız ancak önemli olduğunu düşündüğünüz tanıtıcı bilgileri, Alt Başlık özelliği sayesinde alıcılara verebilirsiniz.
 

Kullanıcı tarafından eklenen resimFacebook Reklam Paketi         

Facebook Dinamik Ürün Reklamları, kullanıcıların ziyaret ettiği veya sepetine eklediği ancak satın almadığı ürünleri, Facebook’ta bu kullanıcılara yeniden gösteren ve kullanıcıları alışverişe teşvik eden reklam türüdür.

Reklam Paketi Ücretleri

Düşük ücretlerle ürünlerinize birden fazla ekstra özellik ekleyebilir, daha kısa sürede çok daha fazla alıcıya ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı tarafından eklenen resim

Komisyon Ücretleri-GittiGidiyor’da gerçekleşen her satış sonrası, ürünün listelendiği kategoriye göre değişen oranlarda GittiGidiyor Komisyon Bedeli ve Pazarlama Destek Bedeli alınmaktadır.

-GittiGidiyor Günün Fırsatı alanında satışa çıkan ürünlerde ise gerçekleşen her satış satış sonrası değişen oranlarda Günün Fırsatı Hizmet Bedeli alınmaktadır.

-Pazarlama Destek Bedeli, yalnızca toplam satış tutarı 22 TL ve üzeri olan GittiGidiyor’daki (web sitesi ve mobil uygulamadaki) tüm listelemelerde geçerlidir.

-Günün Fırsatı Hizmet Bedeli, sadece Günün Fırsatı adresinde yayınlanan ürünlerin satışından alınmaktadır.

-Ana kategori ve alt kategorilere ait GittiGidiyor Komisyon Bedeli, Günün Fırsatı Hizmet Bedeli ve Pazarlama Destek Bedeli oranlarını Satıcı Bilgi Merkezi’nde inceleyebilirsiniz.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap