menu
Gittigidiyor Mağaza ve Satış Araçları
217
okunma
23 Eylül 2019 tarihi itibariyle GittiGidiyor’un ürün listeleme ve mağaza açma koşulları yenilenmiştir. Yeni düzenlemeyle birlikte GittiGidiyor’da ücretsiz mağaza açabilir, ürünlerinizi ücretsiz listeleyebilirsiniz.

23 Eylül 2019 tarihi itibariyle GittiGidiyor’un ürün listeleme ve mağaza açma koşulları yenilenmiştir. Yeni düzenlemeyle birlikte GittiGidiyor’da ücretsiz mağaza açabilir, ürünlerinizi ücretsiz listeleyebilirsiniz.Neden GittiGidiyor’da mağaza açmalısınız?
 

Yeni düzenlemeyle birlikte Temel, Pro, Mega, Mega+ ve Özel mağaza abonelik paketleri kaldırılarak, “Standart Mağaza” abonelik paketi ile tüm satıcılarımıza mağaza aboneliğinin yukarıda belirtilen tüm avantajları sunulmaktadır.

Ücretsiz “Standart Mağaza”nızı açarak 10 bin adet ürününüzü ücretsiz olarak listeleyebilirsiniz.
 

Ücretsiz “Standart Mağaza” aboneliği ile ürünlerinizi 30, 60, 180 veya 360 gün süreyle satışa çıkarabilirsiniz.

Daha fazla ürün listelemek için bu e-posta adresinden veya 0549 8230766 numaralı telefondan bize ulaşarabilirsiniz. E-posta adresinden bize ulaşmanız durumunda GittiGidiyor kullanıcı adınızı, adınızı, soy adınızı, telefon numaranızı ve listelemek istediğiniz ürün adetini mutlaka yazınız.
 

23 Eylül 2019 tarihinden önce herhangi bir mağaza aboneliği paketi satın alan ve mağaza aboneliği devam eden tüm kullanıcıların kullanımdan kalan mağaza abonelik ücretleri ödeme yaptıkları kredi kartlarına iade edilerek üyeliklerine 2023 tarihine kadar ücretsiz “Standart Mağaza” aboneliği tanımlanmıştır.
 

Satış yap” alanına tıklayarak hazırladığınız ve Listeleme Servisi’ne kaydettiğiniz ürünleri Listeleme Servisi sayfasından toplu olarak satışa çıkarabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın

Mağazanızdaki ürünlerinize eklemek istediğiniz Ekstra Özellikler ücretlidir. Ekstra Özellikler’in ücretleri ürünün listeleme süresine göre değişmektedir.

Ekstra Özellik Ücretleri

Önemli:
GittiGidiyor, tüm satıcıların ürünlerinin eşit bir şekilde listelenmesini  sağlamak amacıyla bir satıcının aynı kategori ve aynı ürün başlığı altında birden fazla üyelik kullanmasını yasaklamaktadır. Satıcılar, herhangi geçerli bir gerekçe göstermeden aynı kategori ve ürün başlığında birden fazla üyelik kullanmayacak, ve bu üyelikler tespit edildiğinde kapatılacaktır.

Listelemede API desteği alınabilir mi?

GittiGidiyor API servisleri, firmaların veya bireysel kullanıcıların GittiGidiyor üzerinde yapabildikleri hemen hemen tüm işlemleri (ürün listeleme, mesaj yazma, kargo bilgisi girme vb.), otomatik olarak veya toplu halde yapabilmelerini sağlayan profesyonel bir yazılım altyapısıdır.

Tüm GittiGidiyor kullanıcıları API servislerini ücretsiz olarak kullanabilir. API servislerinin kullanımı, yazılım uygulama ve geliştirme bilgisi gerektirir. Entegrasyon için bu hizmeti sağlayan firmalardan destek alınabilir.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://dipnotlar.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları