Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Gittigidiyorda Mağaza Açmak için Gerekli Belgeler Nelerdir? – Yardım Destek
E-Ticaret GittiGidiyor

Gittigidiyorda Mağaza Açmak için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Gittigidiyor mağaza açarken sizden istediği bazı bilgiler bulunuyor. Bu bilgilerin girişlerini yaparak, mağazanızı oluşturabilirsiniz. Bu bilgiler ise:

Mağaza ismi:
Mağaza ismini belirlerken,
Türkçe karakterler ve boşluklar kullanabilirsiniz.
!%&/ gibi özel karakterler bu alanda kullanılmamaktadır.
Mağaza isminiz, Gittigidiyor’daki başka bir mağazanın ismiyle aynı olamaz.
En fazla 35 karakter kullanabilirsiniz.
Mağaza adınız: “Ayakkabı Market” olacaksa, dükkan linkiniz http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Ayakkabi_Market şeklinde görünecektir.

Tanıtım yazısı:
Tanıtım yazısı, mağazanızla ve sattığınız ürünlerle ilgili temel bilgiler sunduğunuz ve kendinizi tanıttığınız yazı alanıdır. Bu alanda sattığınız ürünleri, markanızla ilgili anahtar kelimeleri, hizmetlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Tanıtım yazısının içeriği arama motorlarında indekslendiği için, üst sıralarda görünme konusunda da size yardımcı olacaktır.

Bu bilgilerin girişleri yapılıp, aboneli ve mağaza modeli seçildikten sonra, ürün kategorilerinizi, logonuzu ve mağazanızla ilgili diğer detayları da düzenleyebiliyorsunuz. Bu bilgileri nasıl düzenleyebileceğinizi de “Mağaza Yönetimi” bölümünde ele alıyoruz.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap