Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Hepsiburada Komisyon Oranları – Yardım Destek
E-Ticaret Hepsi Burada

Hepsiburada Komisyon Oranları

Genel olarak bütün pazaryerleri gibi Hepsiburada da gelirini satıcılardan aldığı komisyon ile sağlar. Hepsiburada satıcılarından herhangi bir mağaza ücreti talep etmez. Hepsiburada sattığınız ürünler üzerinden bir komisyon alır. Sattığınız ürünler üzerinden komisyon alınmasının sebebi Hepsiburada sizin yerinize ürününüzün pazarlamasını yapar ve bu sayede ürününüzün daha büyük kitlelere ulaştırır.

Bazı kategorilerde kar oranın fazla bazı kategorilerde kar oranının az olması sebebiyle komisyon oranları kategori bazında değişiklik göstermektedir. Hepsiburada’da komisyon oranları diğer pazaryerlerine göre biraz daha yüksek olduğunu söylemek mümkün bunun sebebi diğer pazaryerlerine göre daha fazla ve kaliteli müşteriye sahip olmasıdır.

KategorilerKomisyon Oranı
Elektronik9,2%
Moda28%
Ev, Yaşam, Kırtasiye, Ofis22%
Oto, Bahçe, Yapı Market22%
Anne, Bebek, Oyuncak16%
Spor, Outdoor13,5%
Kozmetik, Kişisel Bakım15%
Süpermarket13%
Hobi15,67%
Petshop20%

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap