Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Hepsiburada mağaza açma başvuru adımları – Yardım Destek
E-Ticaret Hepsi Burada

Hepsiburada mağaza açma başvuru adımları

1. Hepsiburada anasayfasının en alt kısmında, “Kurumsal” başlığı altında bulunun “Satış Yapmak İstiyorum” bölümüne tıklanır.

2. Çıkan sayfadaki “Hemen Başvur” butonuna tıklanır.

3. Burada Standart Başvuru ya da Girişimci Kadın Başvurusu seçenekleri sunulacaktır. Hisse sahibi %51 ve üssü kadın olan şirketler ikinci seçeneğe tıklayabilir.

4. İlerlediğiniz ekran Satıcı Kayıt Formu sayfasıdır. Minimum harf sayısı, mecburi karakterler gibi yönlendirme bilgileri izlenerek mağaza adı ve şifre girişi yapılır.

5. Şirket ticari unvanı, kullanılacak Hepsiburada mağaza adı; iletişim, banka ve adres bilgileri bölümleri doldurulur.

6. Şirket türünüze göre istenen şirket bilgileri girilir.

7. Satacağınız ürün kategorisi seçilir (bir adet seçim yapılabilir).

8. Yetkili kişi/kişilerin bilgileri girilir ve tamamla butonuna basılır.

9. Çıkan ekran, evrak yükleme sayfası olacaktır. Yukarıda belirttiğimiz üyelik sözleşmesi ve komisyon oranları formu başvuru esnasında sitede yönlendirilen bölümden indirilmeli, kaşeli ve ıslak imzalı olarak taranıp, PDF/ZIP ya da RAR olarak sisteme geri yüklenmelidir. (Evrakları bulamazsanız yardım linkinden ulaşabilirsiniz.) Ardından başvurunuz tamamlanacaktır!

10. Talebiniz Hepsiburada tarafından incelenir, onay-ret sürecine girer ve bir eksik veya hata olmadığı sürece, ortalama 1 hafta içerisinde onaylanır. Ret durumunda yapılabilecekler size bildirilecektir.

Başvurunuz onaylanıp Hepsiburada mağazanız açıldıktan sonra ürün listeleme yapmalısınız. Ürün girişiniz hatasız ve eksiksiz şekilde tamamlandığı sürece, ürünler ortalama 7 gün içinde mağaza hesabınızda aktifleşecektir.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap