Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Hepsiburada Mağaza Açma – Yardım Destek
E-Ticaret Hepsi Burada

Hepsiburada Mağaza Açma

Türkiye’nin ilk online pazaryeri olan Hepsiburada.com;  her ay milyonlarca ziyaretçi ve her gün alınan binlerce siparişle satıcılar için ideal bir e-ticaret platformu.

1998 yılında açılan Hepsiburada.com, önce sadece kendi ürünlerini tüketiciyle buluşturan bir alışveriş platformuyken, son yıllarda farklı girişimcilerin de mağaza açarak satış yapmaya başlayabildiği bir pazaryerine dönüştü.

Şimdi onlarca farklı kategoride milyonlarca ürünün satıldığı Hepsiburada’da siz de mağaza açmak istiyorum diyorsanız; Hepsiburada’da nasıl dükkân açılır, mağaza açmak için gerekli evraklar nelerdir, mağaza açma masrafları ve fiyatı nedir, satış yapmak için nasıl bir altyapı kullanılmalıdır, tüm bilgileri rehberimizde bulabilirsiniz.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap