Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 748
Hepsiburada’da mağaza açmanın avantajları; – Yardım Destek
E-Ticaret Hepsi Burada

Hepsiburada’da mağaza açmanın avantajları;

E-ticaret dünyasına girmek ve işlerini e-ticaretle büyütmek isteyen küçük ve orta ölçekli firmaların kolayca satışa başlayabilecekleri bir platforma giriş yaparsınız.

· Hepsiburada’nın pazar ve reklam gücünden yararlanırsınız.

· Aylık ortalama 85 milyon ziyaretçiye sahip bir platformda satış yaparsınız.

· Müşterilerin platforma duyduğu güven sayesinde, onlarla kendi web-sitenizde olduğundan çok daha hızlı şekilde güvene dayalı bir iletişim kurabilirsiniz.

· 81 ile gönderim yapabilir ve platformun avantajlı kargo anlaşmalarından yararlanırsınız.

· Müşterilerin online alışveriş yaparken en çok aradıkları şartlardan biri olan farklı ödeme sistemleriyle, kendi anlaşmanızı yapmaya gerek duymadan çalışmış olursunuz.

· Size ait bir mağaza linkiniz olur.

· Ürün aramaları ve satışın büyük bir kısmının gerçekleştiği mobil uyumlu site altyapısı ve uygulamayı kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap