Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
İNSTAGRAM NASIL ŞİFRE DEĞİŞTİRİLİR – Yardım Destek
İnstagram Sosyal Medya

İNSTAGRAM NASIL ŞİFRE DEĞİŞTİRİLİR

internet genişledikçe hatırlamamız gereken şifre sayısı da genişliyor. Her yere aynı şifre kullanmanın sakıncaları bir yana, bazı yerlerin şifre kuralları oluyor. Örneğin; en az bir har büyük olacak, rakam içerecek, en az 8 karakter olacak vb.

Böyle olunca tek şifre, kafa rahat hayali suya düşüyor.

Sosyal medyalardan biri olan ve fotoğraf yüklediğimiz Instagram için, Instagram şifresini unuttum diyen bir çok kullanıcı mevcut.

Peki unutulan Instagram şifresini nasıl değiştiririz?

Instagram Şifremi Unuttum Seçeneği ile Değiştirmek

Öncelikle akıllı telefonumuzda bulunan Instagram uygulaması giriş ekranında Şifreni mi unuttun? kısmına tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ya da bilgisayarınız üzerinden Instagram Şifre Yenileme sayfasından Instagram şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Bunun için sayfaya gitmeniz, Eposta veya Kullanıcı Adı kısmına Instagram kullanıcı adı ya da eposta adresini yazmanız gerekiyor. Altta bulunan ve size gösterilen resimdeki rakam veya harfleri girerek insan olduğunuzu kanıtlamanız lazım. Bu sayede sizin bir bot değil gerçekten insan olduğunuzu ve şifrenizi sıfırlamak istediğinizi anlıyorlar.

Sonrasında size Instagram’dan bir eposta gelecek. Gelecek olan epostadaki bağlantıya tıklayarak Instagram şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap