menu
Bitcoin (BTC) 17 Bin Doları Aşamadı! Şimdi Ne Olacak?
39
okunma
Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) bu sabah itibariyle 17 bin dolar direnç seviyesine kadar yükseliş yaşadığı görüldü.

Bitcoin'de ilerleyen saatlerde neler olabilir?

Bitcoin'de ilerleyen saatlerde neler olabilir?

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) bu sabah itibariyle 17 bin dolar direnç seviyesine kadar yükseliş yaşadığı görüldü. Her ne kadar boğalar satın alımlar ile BTC’nin fiyatını yükseltmiş olsa da, ayılar kritik direncin aşılmasını engelledi.

Şuan itibariyle dip seviyelerde bir simetrik üçgen formasyonu oluşturduğu görülen Bitcoin, ilerleyen günlerde  bu formasyonun kırılım yönüne hareket etmesi bekleniyor.

Simetrik üçgen formasyonun üst trendi ve yatay direnç seviyesi olan 17 bin dolar noktasından reddedilen BTC, tekrardan alt trend bölgesine doğru hareket etmeye devam ediyor.

blank

Bitcoin’de simetrik üçgen formasyonun alt trend bölgesi 16.400 – 16.500 dolar aralığına denk geliyor. İlerleyen saatlerde bu seviyelere gerileyebilecek olan BTC, kritik bir savaş verecek.

Bu savaşın kazananın ayıların olması ise simetrik üçgenin aşağı yönlü kırılması ve Bitcoin’in çok daha sert düşüşler yaşayarak tekrardan 15.500 dolara kadar gerilemesine neden olabilir.

Lider kripto para birimi simetrik üçgenin alt trend bölgesini kaybetmemesi halinde tekrardan 17 bin dolar seviyelerine ulaşması bekleniyor.

Bu direnç noktasının aşılması ise 18.200 dolar major direnç noktasına doğru bir yükselişi tetikleyebilir gibi gözükmekte.

Şuan itibariyle piyasaların durumundan ötürü belirsiz hareketler sergileyen BTC, yeni bir trend başlatması halinde volatil hamleler sergileyebilir.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://dipnotlar.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları