menu
Dev Kripto Para Borsası Kendi Altcoinini Çıkaracağını Açıkladı: CEO Tarih Verdi!
116
okunma
Dünyaca ünlü dev kripto para borsasının kullanıcıların merakla beklediği yeni tokenine dair CEO'dan açıklama geldi.

altcoini BMEX’i

Kripto para vadeli işlemleri ve spot borsası BitMEX, Singapur’daki Token2049 konferansında verdiği bir röportajda CEO’sunun söylediğine göre yıl sonuna kadar borsa altcoini BMEX’i piyasaya sürmeyi planlıyor.

BitMEX CEO’su Alexander Hoeptner verdiği röportajda, “şimdiye kadar açık bir şekilde dibi görmemiş bir piyasada bir altcoin piyasaya sürerseniz, bu coininiz genel ortam ile birlikte aşağı yönlü hareket edecektir” dedi.

Borsa, Temmuz ayında piyasa koşulları nedeniyle tokenin lansmanının erteleneceğini duyurmuştu.

Şirket Temmuz ayında yaptığı duyuruda, “BMEX’i listelemeye hazır olmamıza rağmen, mevcut piyasa koşulları ideal değil ve altcoini, siz sahiplerini ödüllendirmek için en iyi şansı veren bir ortamda listelemek istiyoruz” demişti.

Mevcut durumda sahip olunan bilgilere göre BNB ve FTT gibi diğer borsa tokenleri gibi, bu token sahipleri de işlem ücretlerinde indirim ve diğer avantajlardan faydalanabilecek.

Hoeptner, belirli lansman tarihinin borsa ekibinin ufukta başka bir “muazzam düşüş” olmadığına ikna olup olmamasına bağlı olduğunu açıkladı.

Bir düşüşten hemen önce piyasaya sürülmesinin, dikkatlerin borsanın yeni özelliklerinden ya da İtalya ve İsviçre’deki tescil işlemleri gibi diğer başarılarından ziyade tokenin düşen fiyatına odaklanması anlamına geleceğini söyledi.

Hoeptner, BMEX altcoini için insanların halihazırda çok fazla süre beklediğini, bu yüzden bir ya da iki ay daha bekleyebileceklerini ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Δ

Δ

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://dipnotlar.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları