menu
Dünya Kupası Öncesi Bu Altcoin’lere Dikkat! Alım Fırsatı Var mı?
51
okunma
Dünya kupası sayesinde kripto para sektörünün gözdesi haline gelen Chiliz (CHZ) uzun bir süredir yükseliş yaşamaya devam ediyor.

Algorand için fırsat var mı?

Algorand için fırsat var mı?

Yarın itibariyle 2022 Katar dünya kupası başlıyor. Diğer dünya kupalarından çok daha farklı bir iklime ve ortama sahip olan 2022 Katar, kripto para sektöründe bazı ürünlerin yükseliş yaşamasını sağlamış durumda.

Dünya kupası sayesinde kripto para sektörünün gözdesi haline gelen Chiliz (CHZ) uzun bir süredir yükseliş yaşamaya devam ediyor.

Birçok yatırımcı her ne kadar dünya kupasının sonuna kadar CHZ’nin bu şekilde yükseliş yaşayacağına inanıyor olsa da, yeni haftanın ve maçların başlamasıyla birlikte Chiliz’de düşüşler yaşanabilir.

“Haberi sat” etkinliğine dönüşeceği tahmin edilen bu gelişme, Chiliz ve dünya kupası sayesinde yükseliş yaşayan fan tokenlerin ve Football isimli paritenin de değer kaybetmesine neden olabilir.

blank

Kripto para sektöründe fırsatların hiçbir zaman bitmeyeceği biliniyor. Dünya kupasının en büyük sponsorlarından bir tanesi olan Algorand (ALGO), halen yatırımcıların beklediği devasa yükselişleri yaşayamamış durumda.

FTX borsasının iflası nedeniyle çöküş yaşayan popüler altcoin, ilerleyen süreçte müsabakaların başlamasıyla birlikte ortaya çıkacağı reklamlar ile kripto para sektörün gündemine oturabilir.

Önümüzdeki haftaların en fazla kazandıran altcoin’lerinden bir tanesi olması beklenen ALGO, yatırımcıların beklentisini karşılayabilecek mi? merak konusu..

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://dipnotlar.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları