menu
Ethereum (ETH) İçin Son Durum Ne? Bu Seviyeye Dikkat!
41
okunma
Kripto para sektörünün lider altcoin'i olan Ethereum (ETH), geçtiğimiz hafta itibariyle çok sert bir şekilde değer kaybetti.

Ethereum için yeni hedef kaç dolar?

Ethereum için yeni hedef kaç dolar?

Kripto para sektörünün lider altcoin‘i olan Ethereum (ETH), geçtiğimiz hafta itibariyle çok sert bir şekilde değer kaybetti. Sektörde yaşanan çöküş, Bitcoin‘i olduğu gibi ETH’yi de derinden etkilemiş durumda.

Bu haftaya baktığımızda ise yatay bir trendin hakim olduğu görülebilmekte. Kritik destek seviyesini kaybetmesinin ardından yatay hamleler sergileyen Ethereum, bu hafta sonu özelinde düşüş yaşamaya devam edebilir.

Olası bir satıcı baskısının artması halinde Ethereum’da kritik destek seviyesi olan 1.075 doların yakından takip edilmesi gerekmekte. Bu noktanın kırılması, ETH’de büyük çöküşü başlatabilir.

blank

Ethereum’da her ne kadar şimdilik düşüş senaryoları ön planda olsa da, okurlarımızın olası bir yükseliş trendine de hazırlıklı olmaları gerekmekte.

1.075 dolar desteğini kaybetmesi halinde 700 dolara kadar gerileyebilecek olan ETH, 1.350 doları aşması halinde ise tekrardan 2 bin doları görebilir.

Ethereum’un (ETH) 2 bin dolara yükselmesi ise artık kripto para sektöründeki ayı sezonunun sonuna geldiğimizi teyit edecektir.

Zirve seviyesinden yüzde 75 gerisinde olan ETH, bu ayı sezonunda iğneler ile birlikte yüzde 82’den fazla düşüş yaşamıştı.

Merge birleşmesi öncesi yukarı yönlü hareketler sergileyerek sektörün toparlanmasını sağlayan ETH, tekrardan altcoin’lerin değer kazanmasını sağlayabilecek mi? merak konusu..

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://dipnotlar.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları