menu
İddia: Bu Sefer Dolandırılan, Boluspor Token Yatırımcıları Oldu!
40
okunma
İhlas Haber Ajansının aktardıklarına göre, Boluspor Fan Token yatırımcıları vahim olaylar yaşayarak ciddi miktarda fon kaybetti.

50 milyon TL'lik vurgun iddiası.

50 milyon TL'lik vurgun iddiası.

Kripto para sektöründe dolandırıcılık faaliyetlerinin ardı arkası kesilmiyor. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) ismi lekeleyen bu tip girişimler, birçok yatırımcının blockchain teknolojisinden uzaklaşmasına neden olmakta.

Bugün itibariyle İhlas Haber Ajansının aktardıklarına göre, Boluspor Fan Token yatırımcıları vahim olaylar yaşayarak ciddi miktarda fon kaybetti.

Son paylaşılan iddialara göre, Helenex Bilişim A.Ş. isimli bir kripto para borsası, Boluspor Fan Token’i piyasaya sürmek için geçtiğimiz dönemlerde çalışmalara başlamıştı.

blank

Bu çalışmalar doğrultusunda 4.200 adet yatırımcıdan 50 milyon TL para toplayan şirket, bu tokenlerin 4 ay kilitli kalacağını ve ilerleyen süreçte ciddi miktarda yükseliş yaşayacağını söyleyerek yatırımcıları mağdur etti.

Bolu’da Demokrasi Meydanı’nda açıklamalarda bulunan Ankara Barosu avukatlarından Özgür Barça, bu yaşananların olayların ardından şu sözleri aktardı:

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Yorumlar

https://dipnotlar.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları