Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 748
Neden GittiGidiyor’da Satış Yapmalıyım? – Yardım Destek
E-Ticaret GittiGidiyor

Neden GittiGidiyor’da Satış Yapmalıyım?

Her saniyede 1 ürünün satıldığı, ayda 85 milyon kişinin ziyaret ettiği GittiGidiyor’da yerinizi alın, ürünlerinizi ve markanızı Türkiye’nin her yerinden milyonlarca kişiye ulaştırın.

Milyonların Buluşma Platformu

Aylık 85 milyondan fazla ziyaret sayısıyla Türkiye’nin her köşesinden milyonların tercih ettiği GittiGidiyor’da yaklaşık her saniyede 1 ürün satılıyor. Siz de Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi GittiGidiyor’da satış yaparak ürünlerinizi milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz.

Ücretsiz Listeleme ve Mağaza Abonelikleri

Ürünlerinizle ilgili hemen hemen tüm işlemleri toplu olarak yapabildiğiniz gelişmiş satış aracı Listeleme Servisi’ni ücretsiz olarak kullanabilir, satış hacminize uygun ücretsiz mağaza açarak mağaza abonelerine özel eşsiz avantajlardan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Mobil Kanallar ile Anında Satış Daha Çok Kazanç!

Sadece web’den değil, mobil site, ücretsiz IOS ve Android uygulamalarımızla dilediğiniz her yerden satış yapabilir, siparişlerinizi yönetin!

İhtiyaç Anında Yanınızdayız!

E-ticarete yeni başlayanların, akıllarına birçok soru takıldığını ve yardıma ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Bu yüzden, en iyi müşteri hizmetleri ekibi olmayı kendisine ilke edinmiş uzman Müşteri Hizmetleri kadromuzla 7/24 hizmet veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuzda ister mesaj, ister online yazışma veya telefon yoluyla GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri’ne ulaşarak her konuda destek alabilirsiniz.

Ücretsiz Listeleme Servisi

GittiGidiyor’un tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu gelişmiş satış aracı ücretsiz Listeleme Servisi sayesinde, taslak olarak kaydettiğiniz yüzlerce ürünü tek seferde satışa çıkarabilir, ürünlerinizle ilgili birçok işlemi topluca yaparak zamandan kazanabilirsiniz. Listeleme Servisinin kullanımı hakkında bilgi almak için tıklayın.

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap