Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs/wp-content/plugins/C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-content\plugins\redux-framework\redux-core\extendify-sdk/languages/extendify-sdk-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (C:/Inetpub/vhosts/dipnotlar.net\;C:\Windows\Temp\) in C:\inetpub\vhosts\dipnotlar.net\httpdocs\wp-includes\l10n.php on line 741
Trendyol’da nasıl satıcı olunur? – Yardım Destek
E-Ticaret Trendyol

Trendyol’da nasıl satıcı olunur?

Trendyol satıcısı olmak ve mağaza açmak için anonim, limited veya şahıs şirket tipinde bir kuruluşunuzun olması gerekmektedir.

Şirket bilgileriniz bulunuyorsa;

1. trendyol.com’da sağ üst köşede yer alan “Trendyol’da Satış Yap” butonu ile websitesi üzerinden formu doldurarak başvuruyu tamamlayın.
2. Satıcı paneline giriş yapın. 3. Bilgi ve Belge Girişi ekranındaki 3 adımı tamamlayın.
3.1. Şirket Bilgileri adımında yer alan bilgileri doldurarak Kaydet & Devam Et butonuna tıklayın.
3.2. Operasyon & İletişim adımında yer alan bilgileri doldurarak (Operasyon, adres ve iletişim bilgileri) Kaydet & Devam Et butonuna tıklayın.
3.3. Sözleşme Onayı adımında Satıcı ve Üyelik Sözleşmesini indirip okuyun. Ve ekrandaki onayları işaretleyerek Başvuruyu Tamamla butonuna tıklayarak başvurunuzu tamamlayın.
4. Cari açılışını takip eden 10 iş günü içerisinde ıslak imzalı sözleşmenin aslını ve imza beyannamesinin/sirküsünün fotokopisini kargo ile gönderin. (Adres ve takip etmeniz gereken adımlar sistem üzerinden indireceğiniz söleşmenin ilk sayfasında yer almaktadır.)

Yazar hakkında

Yüksel Güneş

Yorum Yap